Sen de Kahraman OL

Trn İlk yardımın öncelikli amaçlarından biri ; toplumun ilk yardım eğitimleri konusunda algısını artırmak ve konu ile ilgili farkındalık oluşturmaktır. İlk yardım eğitimlerini bir mecburiyet değil de sosyal farkındalık olarak özümseyip her bir katılımcımızı insan hayatına dokunacak kahraman adayları olarak görürüz. Bu amaçla merkezimiz uzman eğitimcileri tarafından yetişkinlere  özel olarak hazırlanan " Sen de Kahraman OL " ilkyardım bilgilendirme seminer  programımızdır. Bireysel  ve kurumsal  paketlerimiz mevcuttur. Hayatınızdan  sadece 5 (beş) saatinizi  farkındalık yaratmak için ayırmak istemez misiniz?

 

Eğitim Yeri 

Programımız ; Pendik Merkez , Şirinevler Ofisimizin  eğitim salonlarında , zaman zaman etkinlik kapsamın da  değişik lokasyonlarda yer alan anlaşmalı otellerimizde   ve bunun yanı sıra kurum ve kuruluşlardan gelen talepler doğrultusunda  onların belirtmiş oldukları lokasyonlarda gerçekleşmektedir.   

 

Eğitim Programı

Eğitim Uluslarası standartlara ve kriterlere göre belirlenmiş olup Sağlık Bakanlığı'nca onaylanmış İlk Yardım yönetmeliği  baz alınarak  günlük yaşamımıza yansıyacak konular derlenerek hazırlanmış içeriğe sahiptir . Vaka çalışmaları ,role-playler,video sunumları ile teorik ve bol  pratik uygulamaları içermektedir. Eğitimde katılımcılara " Temel İlk Yardım Uygulamaları Eğitim Kitabı"   ve kişisel ufak ilk yardım kiti  sunulmaktadır.

 

 

Kayıt İçin Gerekli Evraklar 

Eğitim için  gönüllü olmanız ve zaman ayırıyor olmanız  bizim için yeterli

 

Ücretlendirme 

Eğitim programı için lütfen bilgi alınız.

 

 

Sınav Sistemi 

Herhangi bir sınav söz konusu değil. Hayat  zaten kendi kendine bir sınav. Siz sınavınızı eğitimi tamamladıktan  sonra  gerçek hayatta farkındalık yaratarak göstereceksiniz. Aklınız da ki  tüm sorulara  cevap bulacaksınız merak etmeyin.

 

Sertifika ve Geçerlilik Süresi 

 

Eğitime katılan tüm katılımcılarımıza " Kahraman " katılım belgesi düzenlerek verilecektir. Bunun yanı sıra tüm katılımcılarımıza başucu kaynağı olarak  İlk yardım kitabı ve kişisel ilk yardım seti hediye edilmektedir. Geçerlilik süresi mi bilgileri unutmaya başladığınızı düşündüğünüz zaman gelin  bilgilerinizi tazeleyelim. Biz her daim hazırız. ( Tabiki  biz 3 yılda bir olmasını tavsiye ederiz. Bunun yanısıra tıb  her daim kendini geliştirmekte  o yüzden  bilgileri tazelemek te fayda var) 

 

 

 

 

 

Süre Dil Kimler alabilir?
5 Saat Türkçe Farkındalık yaratmak isteyenler, kendini faydalı hissetmek isteyenler dolayısıyla yarım günle hiç bir sorunu olmayan her sorumlu birey katılabilir.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.