Minik Kahramanlar  

 

TRN olarak ; öncelikli amaçlarımızdan biri ilk yardım eğitimini toplumun her kesimine yaymak ve bu konuda bilinç oluşturacak etkinlikler düzenlemektir. Bu amaçla çıktığımız yolda  atalarımızın dediği gibi "ağaç yaşken eğilir " sözünü kendimize pusula olarak ahdedip okul öncesi ve okul çağı  öğrencilerimizide bilinçlendirmek amacıyla, merkezimiz uzman eğitimcileri tarafından konu ile ilgili uzman kişilerden destek alınarak hazırlanan güvenli yaşam ,112 ve ilk yardım konularında hazırlanan eğitim programımızdır. 

 

Eğitim Yeri 

Eğitimler ; Okulların (Anaokulları , ilkokul ,ortaöğretim ve lise ) kendi eğitim salonları ,yada konferans salonlarında kurgulanarak  düzenlenmektedir.  Talep halinde  kendi eğitim salonlarımız yada ayarlayacağımız salonlar da organizasyon yapılabilmektedir.  

 

 

 

 

Eğitim Programı 

 

Sağlık Bakanlığı onaylı  bir eğitim merkezi  olarak öncelikle yürürlükteki ilk yardım yönetmeliği baz alınarak , pedagoji konusunda uzman pedagog,anaokul öğretmenleri ,tiyotra sanatçıları ve kendi eğitmen kadromuzun  tarafından hazırlanan eğlenceli ,hatırlatıcı ve  bilgilendirici bir programdan oluşmaktadır. Eğitim süreleri  öğrencilerin  okuluna göre değişlkenlik göstermektedir. 

 

Kayıt İçin Gerekli Evraklar 

 

Her yerde bürokrasi olacak değil ya boş verin evrakları  siz bizi minik kahraman adaylarımızla buluşturun kafi gerisi biz de  

 

Ücretlendirme 

doğru ya doğru  yola çıkarken  dedik ki biz bu eğitimi ücretsiz yapmalıyız ve yaptık ta , yapıyoruz da.  Sonrasın da eğitiminlerimizin  sürekliliğini sağlamak ve çok daha geniş bir kitleye nasıl ulaşabiliriz diye düşündük. ve şöyle yapalım dedik " ......................................... TRN ilk yardımla  minik kahramanlar yetiştiriyor."  projemizi başlattık ....... noktalı yere ismini yazdırmak isteyebilecek  çözüm ortaklarımıza bu teklifi sunduk inşallah  güzel dönüşler olacak diye düşünüyoruz. biz bu konuda tüm alt yapıyı hazırladık .Şimdiler de çözüm ortaklarımızı bekliyoruz.Bu yazıyı okurken  aaa ben de olmalıyım süper bir şey dediyseniz de sağ yan tarafta bulunan başvuru formunu doldurarak bize hemen ulaşabilirisiniz. Bu farkındalık eğitimini almak için okullarımızdan gelen talepler için de özel kampanya yaptık .Konu ile ilgili olarak irtibata geçebilirsiniz.

 

 

 

Sertikasyon ve Geçerlilik Süresi 

 

Eğitimlere  katılan tüm öğrencilerimize ; minik kahraman ,kahraman  sertifikaları , kahraman rozetleri ,kahraman şapkaları verilmektedir. Bunun yanısıra  eğitim verilen okullarımıza ilk yardım dolabı içeriği hediye edilmektedir.Sertifikaların geçerlilik süresimi miniklerimiz  büyüyünce ye kadar :)) 

Süre Dil Kimler alabilir?
Okul çağına göre Türkçe Okul öncesi, okul çağı (ilkokul, orta öğretim ve lise ) olan tüm öğrencilerimiz

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.