Çocuğum İçin Öğreniyorum

Acil bir durum geliştiğinde olay yerinde bilgi ve beceri sahibi bireylerin bulunması hayati önem taşır .Anne ve babalar çocukları ile geçirecekleri günleri düşünürler. lakin çocuklar kolay büyümezler. Düşerler, kalkarlar,bir taraflarını keserler ,bazen yabancı cisim yutarlar v.b ev de olmadık ev kazaları gerçekleşir. En sevdiklerimiz için sadece gününüzün  yarısını ayırmaya değmez mi?  TRN ilk  yardım eğitim merkezi uzman eğitmenleri tarafından hazırlanan  5 (beş) saatlik bir bilgilendirme semineridir.En az 10 kişilk gruplara verilmektedir. Etkinliklerimizden takip edebilirsiniz. Grup halinde gelen talepler karşılanmaktadır.

Eğitim Yeri 

Eğitimler ; Pendik Merkez , Şirinevler ofis ve Gebze Şubemizin eğitim salonlarında ,Bunun  yanı sıra gruplardan gelen talep doğrultusunda  ( en az 10  katılımcı) kendi eğitim salonlarında  yada  ayarlamış oldukları salonlarda  da eğitim düzenlenebilir. 

Eğitim Programı 

Eğitim programı Uluslarası standartlara ve kriterlere göre belirlenmiş olup Sağlık Bakanlığı'nca onaylanmış İlk Yardım yönetmeliği'nde yer alan içerikler baz alınarak hazırlanan  içeriğe sahiptir . Vaka çalışmaları ,role-playler,video sunumları ile teorik ve pratik uygulamaları içermektedir. Bunun yanı sıra sık  karşılaşılan  ev kazalarına yönelik güvenli yaşam  öğretilerini barındırmaktadır. Eğitimde katılımcılara " Temel İlk Yardım Uygulamaları Eğitim Kitabı" mız ve Kişisel mini ilk yardım seti hediye edilir.  

 

 

 

Kayıt İçin Gerekli Evraklar 

Kayıt için   sadece  sorumlu anne ve baba olmanız yeterli 

 

Ücretlendirme 

Eğitim programı ücreti için lütfen bilgi alınız. 

 

Sınav  Sistemi 

Konu ile ilgili  gün içerisinde oldukça yeterli  pratik uygulamalar yapılacak olup . Karşılıklı soru cevap bölümleri mevcuttur.  Herhangi bir sınav mevcut değildir. İsterseniz  yapabiliriz tabi ki :)))) 

 

Sertifikasyon ve Geçerlilik Süresi 

Tüm katılımcılarımıza  katılım belgesi düzenlenerek  verilecektir . Bunun yanı sıra başucunuzda olması amacıyla Temel  ilk yardım kitabı ve kişisel ilk yardım seti verilecektir. Geçerlilik süresi çocuklar büyüyünceye kadar. Ve yine de en azından 3 (üç) sene de bir gelin bilgilerinizi güncelleyelim. Siz artık sevdikleriniz  için bir çaresiniz.Bütün alkışlar size 

 

Süre Dil Kimler alabilir?
5 Saat (Yarım Gün) Türkçe Kendini sorumlu gören her anne ve baba

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.