25 Eylül 2019 - 29 Eylül 2019

60. İlk Yardım Eğitici Eğitimi

İlk Yardım Eğitici Eğitimi

 

Sağlıkçı Arkadaşım İlk yardım Eğitmeni olmaya ne dersin ? 

" Önce kursiyerimiz  sonra Eğitmenimiz OL "

Meslek hayatına atılmak için bekleyen  o kadar çok sağlıkçı arkadaşımız var ki  her gün devlet kapısından çıkacak,  için de kadro geçecek bir cümle ile sabah uyanıp  akşam yatıyor arkadaşlarımız. Son zamanlarda düzensizce  artan okul sayısı da malumunuz . İşte  biz diyoruz ki tam da burada gerçekten içinizde bir eğitmenlik olduğunu düşünüyorsanız gelin  önce kursiyerimiz olun  sonra da eğitmenimiz olun. Sizi ilk yardım eğitmenliği konusun da  bir TRN kahramanı olarak baştan şekillendirelim. Birlik te topluma  ilk yardım öğretelim. Aydınlatalım o zaman . 

Hem böylelikle  bir o kadar  yaptığınız işle sosyal farkındalık oluşturun hem de birlikte kazanç kapısını arayalım. Şimdi sıra sende. telefondan fiyat alıp  hımm pahalıymış hım daha ucuzu vardır kesin  demekle olmaz. Zamanınızdan birazcık geleceğiniz için zaman ayırın  kafanız daki tüm soruları sorun. cevaplar mı  siz değerlendirin ondan sonrası nı !!!! 

Haydi Şimdi Arkadaşım

Süre 40 Saat(5 Gün)
Dil Türkçe
Kimler alabilir? Acil Tıp Teknikeri, Acil Tıp Teknisyeni, Adli Tıp Teknikeri; Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri, Ameliyathane Teknikeri, Anestezi Teknikeri ve Teknisyeni, Biyologlar, Biyomedikal Cihaz Teknikeri, Çevre Sağlığı Teknikeri, Çevre Sağlığı ve Toplum Sağlığı Teknisyeni, Diyaliz Teknikeri, Çocuk Gelişimcisi, Dil ve Konuşma Terapisti, Diyetçi, Diyetisyen, Diş Anestezi, Diş Protez Teknikeri, Diş Tabibi, Ebe, Ebe Yardımcısı, Eczacı, Eczane Teknikeri, Elektronörofizyoloji Teknikeri, Fizyoterapi Teknikeri, Fizyoterapist, fizik Tedavi ve Laboratuvar, Hemşire, Klinik Psikolog, Optisyen, Psikolog, Pedolog, Radyoterapi Teknikeri, Sağlık Memuru, Tıbbi Görüntüleme Teknikeri, Tıbbi Laboratuvar Teknisyeni, Tıbbı Sekreterler ,Veteriner Hekim, Yaşlı Bakım Teknikeri, Sağlık Eğitimcisi, Sağlık Fizikçisi vb. unvanlara sahip kişiler “ilk yardım eğitmeni” olmak için bu eğitime katılabilirler.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.