Bizim Hakkımızda

Sen de Kahraman Ol. Sen de Eğitmen Ol

2650
Eğitim Alan Kişi
447
Tamamlanan Eğitim
26
İlk Yardım Eğitici Eğitimi
16
Kayıtlı Eğitmen

“Trn İlk Yardım Merkezi olarak ; ilk yardımın önemi konusunda farkındalık oluşturacak etkinlikler düzenleyerek toplumsal bilinç oluşmasına katkı sağlamak ve ilk yardım bilincinin geliştirilmesi ve ilk yardım eğitimi almış kişilerin sayısının artırılması ve konuya gereken duyarlılığın gösterilmesi ve eğitimi geniş kitlelere ulaştırmak hedefimiz arasındadır. “Bu yüzden herkesi ilk yardım eğitimlerine davet ediyoruz!.”

Serkan Turan- Kurucu

Misyonumuz

lk yardımın önemi konusunda farkındalık oluşturacak etkinlikler düzenleyerek toplumsal bilinç oluşmasına katkı sağlamak ve ilk yardım bilincinin geliştirilmesi ,ilkyardım eğitimi almış kişilerin sayısının artırılması ve konuya gereken duyarlılığın gösterilmesi ve eğitimi geniş kitlelere ulaştırmak hedefimiz arasındadır. “Bu yüzden herkesi ilk yardım eğitimlerine davet ediyoruz!

Vizyonumuz

En ileri bilgi ve teknolojinin, yeterli ve tatmin edici düzeyde, zevkli bir ortam içinde sunulduğu, Eğitimiyle örnek bir model oluşturan, Uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen, katılımcı ve çalışan memnuniyetinin mükemmele ulaştığı, Lider İlk Yardım Eğitim Merkezi olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri memnuniyetini eğitimimizin kalbi olarak görüyor ve bütün süreçlerde bu ilkeyi göz önüne alarak sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratıyoruz. Farkındalığın ancak yenilikçi uygulamalar yoluyla hayata geçirileceğinin bilinciyle, sunduğumuz eğitim hizmetlerinin modern ve yaratıcı olması için çaba sarf ediyoruz. GELİŞTİRİRİZ ;Merakla öğrenelim, Heyecanla öğretelim, Cesaretle değiştirelim, İlerleyelim! BİZ ; Katılalım, Paylaşalım, Keyif alalım. Sahiplenelim

Niçin TRN İlkyardım ?

PROFESYONEL EĞİTMENLER - Alanında başarılı ve tecrübeli eğitmen kadrosu .... İŞ KALİTESİ- Bilgi , teknoloji, yeterli ekipmanla yeterli ve tatmin edici düzeyde, zevkli bir ortam içinde sunulan, Eğitimiyle örnek bir model oluşturan, katılımcı ve çalışan memnuniyetinin mükemmele ulaştığı iş kalitesi

Ekibimizle Tanışın

ALANINDA BAŞARILI VE TECRÜBELİ EĞİTMEN KADROSU

Bizim Ekibimiz
13495248_10154219467579030_2766195269601180220_n

Sinan Karaaslan

İlkyardım Eğitmeni
Meral İhsan Bal

Meral İhsan Bal

Satış ve Pazarlama Müdürü
trnilkyardim

Erkan Turan

Yönetim Organizasyon
fatihates

Fatih Ateş

İdari Mesul Müdür
erkut turan

Erkut Turan

İdari ve Mali İşler Müdürü
trnilkyardim

Sinem Özbek

İlkyardım Eğitmeni
trnilkyardim

Akif Dağ

İlkyardım Eğitmeni
9

Nurten Saraçoğlu

Mesul Müdür (Merkez)
Ahmetburak

Ahmet Burak Aşkın

İlkyardım Eğitmeni
trnilkyardim

Nida Kahraman

İlk yardım Eğitici Eğitmeni
DSC_0021

Nuray Gül

Mesul Müdür /Gebze Şube
sertactoyoglu

Sertaç Toyoğlu

İlkyardım Eğitimcisi
burcincelikcan

Burçin Çelikcan

İlkyardım Eğitimcisi